fumor
humor


humor
humor

Za flirt z kobietą muszą wyłysieć
    Gubernator północnego regionu Arabii Saudyjskiej zalecił miejscowym władzom karanie mężczyzn flirtujących z kobietami w miejscach publicznych. Zgodnie z rozkazem księcia Fahda bin Badra, długowłosi mężczyźni przyłapani na zaczepianiu kobiet będą karani przymusowym obcięciem włosów.

Źródło: onet,   Dodano: 2008-05-04

82-latek z 13 fakultetami
    Ukończeniem 13 kierunków studiów i zdobyciem trzech tytułów doktora może się pochwalić 82-letni student z Hiszpanii. Ostatni egzamin zdał przed miesiącem i nie zamierza kończyć kariery - poinformowały hiszpańskie media.

    Mieszkający w Saragossie Jose Luis Iborte Baque ukończył w pierwszej kolejności prawo, tak jak chciał jego ojciec. Następnie zdobył dyplom m.in. z filozofii, geografii, historii, anglistyki, romanistyki, germanistyki i zarządzania. Gdy jego lekarz zrobił uwagę, że powinien najpierw skończyć medycynę, zanim skomentuje postawioną przez niego diagnozę, zapisał się na studia medyczne. Miał wtedy 73 lata.

    Hiszpan pracował już jako lekarz, bankowiec i wykładowca na uczelni. Jak przyznaje, śpi po cztery godziny na dobę.

    Starszy pan nie zamierza, jak na razie, kończyć swojej kariery naukowej. W najbliższym czasie planuje rozpocząć naukę języka arabskiego. - Im więcej człowiek wie, tym bardziej dostrzega, ile musi się jeszcze nauczyć - powiedział.

Źródło: onet,   Dodano: 2008-04-21

Ćwiczy przed krowami, żeby wzmóc wydajność
    Pewien rolnik z angielskiego hrabstwa Devon odkrył, że jego krowy zaczęły dawać więcej mleka obserwując jego codzienne treningi tai chi. 44-letni farmer Rob Taverner pojawia się w stajni codziennie o 9 rano i przez 9 minut ćwiczy w obecności 100 krów powolne ruchy tai chi oraz techniki oddechowe.

    - Wierzę, ze zadowolona krowa to krowa bardziej produktywna. Tai chi polega na odsuwaniu od siebie problemów i wchodzeniu w strefę lepszego samopoczucia, więc mój nastrój prawdopodobnie udziela się również krowom - mówi rolnik.

Źródło: onet,   Dodano: 2008-04-17

40-latek trzy razy obrabował "swój" bank
    W Moguncji 40-letni mężczyzna stanął przed sądem za trzykrotne w ciągu kilku miesięcy obrabowanie banku, w którym miał swoje konto. - Nigdy nie obrażałem pracowników banku, kiedy żądałem pieniędzy, bo wszystkich dobrze znałem - powiedział w czasie procesu.

    Nękany długami w wysokości 20 tysięcy euro oraz ciągłym głodem kokainowym mężczyzna podjął w lutym 2007 roku spontaniczną decyzję o rabunku.

    Pod filię banku podjeżdżał na rowerze tuż przed zamknięciem. Następnie zakładał na głowę kominiarkę i grożąc kasjerce straszakiem żądał pieniędzy. W pierwszych dwóch przypadkach pistolet w ogóle nie był naładowany.

    Policja schwytała mężczyznę podczas kolejnej kradzieży pieniędzy, w listopadzie 2007 roku. Złodziejowi udało się wynieść w czasie wszystkich trzech napadów łącznie 51,5 tys. euro.

    Sędzia wykazał się poczuciem humoru, nazywając występek mężczyzny "alternatywną formą wypłacania pieniędzy".

Źródło: Onet,   Dodano: 2008-04-13

Ciekawostki telegraph.co.uk, JG /06:17
    Dieta śródziemnomorska przynosi z reguły efekt odchudzania. Jednak w przypadku kota imieniem Orazi dała ona zupełnie odwrotny skutek - podaje "The Daily Telegraph". Włoski kociak urósł tak bardzo, że przypomina obecnie lubującego się w objadaniu i spaniu kota Garfielda. Pupil pani Laury Santarelli waży około 16 kilogramów. Czyli około 13 kilogramów więcej niż przeciętny kociak. Właścicielka kota mieszka wraz z nim w Eupilio (Włochy) - podaje "The Daily Telegraph".

    Weterynarze zwracają uwagę na zwiększający się problem tycia zwierząt domowych. Wskazują oni na fakt, że około miliona psów i kotów w Wielkiej Brytanii ma już nadwagę.

    W północno-zachodniej części Wielkiej Brytanii ten problem ma już około 31 procent zwierząt - podaje "The Daily Telegraph".

Źródło: Onet,   Dodano: 2008-04-11

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]